Leśnictwa Leśnictwa

Leśnictwo Bursztynowo

Grzegorz Sarzyński
52 33-28-678, 784-103-626

L-ctwo Bursztynowo 86-160Warlubie

grzegorz.sarzynski@torun.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Jarosław Wojciechowski tel. 602724493

 


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Czersk Świecki

Jacek Warczak
52 33-18-208, 602-237-022

L-ctwo Czersk Świecki 86-131 Jeżewo

jacek.warczak@torun.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Mateusz Rogowski tel. 533 281 063

e-mail: mateusz.rogowski@torun.lasy.gov.pl


Pokaż Klasyczna mapa na większej mapie

Leśnictwo Dąbrowa

Grzegorz Ziółkowski
602-237-126

 

L-ctwo Dąbrowa 86-131 Jeżewo

grzegorz.ziolkowski@torun.lasy.gov.pl

 

Podleśniczy: Andrzej Jur tel. 600 376 866

andrzej.jur@torun.lasy.gov.pl

 


Siedziba leśnictwa znajduje się przy biurowcu Nadleśnictwa Dąbrowa (budynek obok)

Leśnictwo Kotówka

Wojciech Thomas
52 33-18-096, 602-237-005

L-ctwo Kotówka 86-131 Jeżewo

wojciech.thomas@torun.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Adam Kręski tel. 728 448 861

e-mail: adam.kreski@torun.lasy.gov.pl


Pokaż Klasyczna mapa na większej mapie

Leśnictwo Kwiatki

Wojciech Turzyński
52 33-29-679, 602 237 030

 

L-ctwo Kwiatki 86-150 Osie

wojciech.turzynski@torun.lasy.gov.pl

 

Podleśniczy: Martyna Jerka tel. 534 978 841

e-mail: martyna.jerka@torun.lasy.gov.pl

 

 

 

 

 

 


Wyświetl większą mapę

 

Leśnictwo Rulewo

Adam Szymański
52 33-26-133 602-236-899

L-ctwo Rulewo 86-160 Warlubie

adam.szymanski@torun.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Krzysztof Adamski tel. 600 395 584

krzysztof.adamski@torun.lasy.gov.pl


Pokaż Leśnictwo Rulewo na większej mapie

Leśnictwo Bedlenki

Tomasz Tadeja
606-986-822

L-ctwo Bedlenki 86-140 Drzycim

tomasz.tadeja@torun.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Kacper Gałecki tel. 534 060 415

kacper.galecki@torun.lasy.gov.pl

 

 


Wyświetl większą mapę

 

Leśnictwo Bzowo

Marian Litkowski
52 33-24-957, 602-236-962

L-ctwo Bzowo 86-160 Warlubie

marian.litkowski@torun.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Krzysztof Kaczmarek tel. 600 283 139

e-mail: krzysztof.kaczmarek@torun.lasy.gov.pl

         


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Bojanowo

Krzysztof Książka
52 33-24-960, 602-237-230

L-ctwo Bojanowo 86-160 Warlubie

krzysztof.ksiazka@torun.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Kamil Zasadowski tel. 795 143 157

kamil.zasadowski@torun.lasy.gov.pl


Pokaż Klasyczna mapa na większej mapie

Leśnictwo Grabowiec

Tomasz Szulc
52 33-19-991, 602-237-196

L-ctwo Grabowiec 86-100 Świecie

tomasz.szulc@torun.lasy.gov.pl

 

 

 

 


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Gródek

Hubert Lemańczyk
52 33-18-195, 602-174-169

L-ctwo Gródek 86-140 Drzycim

P.O. Leśniczego - Tomasz Ziółkowski

tel. 606 834 987

e-mail: tomasz.ziolkowski@torun.lasy.gov.pl

 

 


Pokaż Klasyczna mapa na większej mapie

 

Leśnictwo Mniszek

Marian Kaczmarek
52 33-06-070, 602-236-817

 L-ctwo Mniszek 86-134 Dragacz

marian.kaczmarek@torun.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Zbigniew Wiśniewski tel. 602 237 198

 


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Taszewo

Sławomir Stefan
52 33-18-052, 602-237-004

 L-ctwo Taszewo 86-131 Jeżewo

slawomir.stefan@torun.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Wojciech Lemańczyk tel. 600 285 472

wojciech.lemanczyk@torun.lasy.gov.pl

 

 


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Terespol

Stanisław Daszkowski
52 33-34-023, 606-986-814

 L-ctwo Terespol 86-100Świecie

stanislaw.daszkowski@torun.lasy.gov.pl

 

Podleśniczy: Rafał Kęska tel. 721 226 227

e-mail: rafał.keska@torun.lasy.gov.pl


Wyświetl większą mapę